В Одесі на пляжі знайшли тіло охоронця місії ЄС

Охоронця МісіїЄвропейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні знайшли мертвим на одному з одеських пляжів.

Про це йдеться у повідомленніпрес-центр ГУ МВС України в Одеській області.

"Тіло чоловіка з ознаками насильницької смерті виявили перехожі на одному з пляжів Одеси. Особа загиблого встановлена - це 42-річний одесит, який працював охоронцем в службі охорони місії EUBAM", - інформуютьу міліції.

Як зазначається, повідомлення щодо виявлення тіла невпізнаного чоловіка з багаточисельними рубленими ранами голови надійшло до Приморського районного відділу міліції м. Одеси 2 серпня.

За цимфактом порушено справу за статтею "умисне вбивство". Триває розслідування.

Дизайн та програмування: WeZoom

Всі права на матеріали, які містить цей сайт, охороняються у відповідності із законодавством України, в тому числі, про авторське право і суміжні права. Використання матерiалiв Gazeta.ua для друкованих видань дозволяється лише з письмової згоди редакції сайту. Для iнтернет-видань обов'язковим є гiперпосилання на Gazeta.ua, відкрите для пошукових систем. Посилання та гіперпосилання повинні міститися виключно в першому чи в другому абзаці тексту.

Передрук, копiювання або вiдтворення iнформацiї, що мiстить посилання на агентства "Iнтерфакс-Україна", PHL та Reuters у будь-якiй формi суворо забороняється. Матеріали з позначкою (PR) друкуються на правах реклами. Редакція Gazeta.ua може не розділяти позицію авторів розділу “Погляди” та не несе відповідальність за матеріали авторів та читачів розділу “Блоги”.

http://gazeta.ua/articles/np/_v-odesi-na-plyazhi-znajshli-tilo-ohoroncya-misiyi-es/640634

Поделитесь, и будет Вам счастье!

Copyright © 2008-2019. 48 канал Одесса - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top