"Події 6 грудня у Вінниці організовані Порошенком і Гройсманом" - правозахисник ПалійСьогодні в залі засідань Вінницької обласної ради відбулась зустріч громадських активістів та Голови обласної ради Сергія Свитка. Обговорили хід розслідування подій 6 грудня 2014 року. Запрошені на зібрання Прокурор Вінницької області В'ячеслав Соколов та начальник УМВС у Вінницькій області Ігор Моринець не прийшли і не прислали представників очолюваних установ.

"Жоден із більш ніж 30-ти злочинів про які ми повідомляли МВС не розкритий. Бандитизм, який був при Януковичі став хитрішим і наглішим. Суди ігнорують закон і обслуговують інтереси Гройсмана і Порошенка. По всіх процесуальних документах по справі Хорта ми вже давним-давно пишемо, що всі події 6 грудня у Вінниці організовані за допомогою Президента України Петра Порошенка і Голови Верховної ради Володимира Гройсмана. Міліція, карний розшук був задіяний, то де це таке бачено", - виступив адвокат арештованого у зв'язку із виступами 6 грудня Юрія Павленка-Хорта, правозахисник Валерій Палій. Прийшов на зустріч із лікарні, бо зі вчорашнього засідання по справі Хорта його забрала швидка із діагнозом гіпертонічний криз.

Громадський активіст Олена Медведенко представила докази причетності влади до згаданих подійфото та відео з військовою технікою, яку можуть використовувати лише з дозволу вищого керівництва.

"Використання даної спецтехніки це вже є посадовий злочин, - вважає вона. - Нацгвардія підпорядковується виключно міністерству. Жодних наказів про переведення її з фронту на сесію облради ніхто не бачив. Натомість говорять про наказ Моринця. Він знав, що направляються броньовані кугуари з кулеметами, але їх пропустили. Це робилося проти звичайних неозброєних громадян. Зброя треба на сході, а не тут. В цьому і є злочин влади."

Депутат обласної ради Людмила Щербаківська знала про категоричне рішення Володимира Гройсмана зняти Сергій Свитка за день до сутичок у Вінниці.

"Почула про це від народних депутатів в Києві. Ще по дорозі до Вінниці мені подзвонив один із заступників нашого начальника УМВС і розповів, що їх збирали і готують блокувати обласну раду. Була чітка вказівка зверхузняти Свитка. В тому що сталося винен не Хорт, а Олійник. Того дня в залі засідань він всім наказав: сідєть, зараз будем голосувати. Але коли пішов газ, жінки почали вибігати", - сказала Щербаківська.

Нагадаємо, що 6 грудня 2014 року була спроба групою депутатів обласної ради проголосувати за звільнення з посади Голови обласної ради Сергія Свитка. На сесію було заборонено входити представникам громадськості та службовців обласної адміністрації. Люди проривалися до залу через кордон правоохоронців.http://gazeta.ua/articles/regions/_podiyi-6-grudnya-u-vinnici-organizovani-poroshenkom-i-grojsmanom-pravozahisnik-palij/640015
Поделитесь, и будет Вам счастье!

Copyright © 2008-2019. 48 канал Одесса - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top