Дірки в машині і кров на проспекті. З'явилося відео з місця стрілянини у Вінниці
В інтернеті оприлюднили кадри з місця обстрілу "Део" у Вінниці, внаслідок якого загинули двоє хлопців.

Як повідомив в ефірі "112 каналу" виконуючий обов'язкикерівника сектору зв'язків із громадськістю Управління МВС України у Вінницькій області Олександр Миронов, міліція уже встановила особи усіх нападників.

"У Вінниці відбувся інцидент із застосуванням вогнепальної зброї, під час якого двоє осіб 24-х років загинули, одна особа у важкому стані, вона в лікарні.

Загалом у інциденті було задіяно близько трьох чоловік з одного боку і семи чоловік - з іншого. Усі учасники інциденту встановлені. Відкрито кримінальне провадження", - розповівМиронов.

Він додав, що одного учасника перестрілки правоохоронці вже затримали.http://gazeta.ua/articles/np/_dirki-v-mashini-i-krov-na-prospekti-zyavilosya-video-z-miscya-strilyanini-u-vinnici/641693
Поделитесь, и будет Вам счастье!

Copyright © 2008-2019. 48 канал Одесса - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top