На Закарпатті затримали чоловіків, яких підозрюють в катуванні та захоплені заручників


На Закарпатті затримані два чоловіки, що підозрюються у скоєнні тяжких злочинів - захопленні заручників та катуванні.

Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби.

"Сьогодні на Закарпатті співробітники Держприкордонслужби спільно з МВС та СБУ затримали двох чоловіків, які підозрюються у вчиненні особливо важких злочинів, передбачених ст. 127 "Катування" та ст.147 "Захоплення заручників" КК України", - йдеться у повідомленні.

Як зазначено, відносно вказаних громадян діє постанова Маріупольського суду щодо їх затримання.

Затримали чоловіків на контрольному посту поблизу населенного пункту Лазещина в рамках проведення спільного комплексу режимних та контрольних заходів на межі контрольованих прикордонних районів.

Затримані пересувалися автомобілем "Део Ланос".

У ході обшуку у них було виявлено 3 мобільні телефони без ІМЕІ коду, біноколь та 2 пакунки з білою речовиною невідомого походження.

Наразі триває перевірка.http://gazeta.ua/articles/np/_na-zakarpatti-zatrimali-cholovikiv-yakih-pidozryuyut-v-katuvanni-ta-zahopleni-zaruchnikiv/638054
Поделитесь, и будет Вам счастье!

Copyright © 2008-2019. 48 канал Одесса - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top