Москаль: 80% "Правого сектора" Закарпаття мають по кілька судимостей


Вісімдесят відсотків бійців закарпатського "Правого сектора" мають по три-чотири судимості.

Про це заявив в ефірі "5 каналу" новопризначений голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль.

Москаль стверджує, що на півроку Правий сектор Закарпаття просто вийшов з підпорядкування керівництва, або ж політична сила в Києві недостатньо звертала на них увагу.

"Я кажу, що хоч покличте їх в армію, якщо вони хочуть воювати. Мені воєнком каже: "Кого? Там 80% мають по три-чотири судимості?". Якщо політична сила формується з таких людей",зазначив губернатор Закарпаття.

Москаль висловив здивування, чому представники "Правого сектора", будучи членами політичної сили, в балаклавах ховають від своїх виборців особи.

Раніше Москаль заявляв, що колишній керівник Закарпаття платив представникам "Правого сектору" по 10 тисяч доларів.

Нагадаємо, Геннадій Москаль призначений головою Закарпатської облдержадміністрації 15 липня у зв'язку з подіями в Мукачевому. До цього він очолював Військово-цивільну адміністрацію Луганської області.http://gazeta.ua/articles/np/_moskal-80-pravogo-sektora-zakarpattya-mayut-po-kilka-sudimostej/637814
Поделитесь, и будет Вам счастье!

Copyright © 2008-2019. 48 канал Одесса - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top