Суддю Гольник побили під об’єктивами 20 камер спостереження, поліція відкрила провадження


У Полтаві поліція відкрила кримінальне провадження за фактом нападу на суддю Октябрського райсуду Ларису Гольник та її чоловіка Ігоря Гавриленка

Про це повідомляє "ВПолтаві.info". Об этом сообщает inukrnews.in.ua со ссылкой на СМИ.

Правохоронці отримують інформацію з понад 20 камер спостереження, встановлених по всьому периметру парку, та чекають висновків експертиз. У поліції повідомляють про кілька версій слідства, але їх наразі не розголошують.

Кримінальне провадження відкрили за статею "хуліганство".

"Вилучені речові докази, два велосипеди, спортивну шапочку, яка також направлено на експертизу. Якщо з’являться деякі обставини, які вказували на суддівську діяльність судді, тоді буде змінено кваліфікацію. В даному квадраті були встановлені всі відеокамери, більше 20. На даний час ми збираємо всю інформацію, яка буде повністю опрацьована і потім можна говорити про висновки", — розповів начальник Полтавського відділу поліції Олександр Терела.

Після нападу Гольник наразі перебуває під охороною правоохоронців.

Внаслідок нападу суддя отримала забійну рану лобно-тім’яної ділянки голови, її чоловік — забій правого стегна, гомілок та кисті лівої руки.

  • Нагадаємо, 22 листопада в Полтаві невідомі в масках і з кийками побили місцеву суддю Ларису Гольник і її чоловіка Ігора Гавриленка.
  • Гольник пов’язує напад на неї з оточенням міського голови Полтави Олександра Мамая.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2017/11/23/suddyu_golnyk_pobyly_pid_prycilamy_20_kamer_sposterezhennya_policiya_vidkryla_provadzhennya”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

Copyright © 2008-2018. 48 канал Одесса - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top