Обрання Вакарчука президентом – ризик великого розчарування, – експерт

Обрання Вакарчука президентом – ризик великого розчарування, – експерт Об этом сообщает life72.in.ua со ссылкой на СМИ.

Чимало політичних експертів скептично налаштовані на те, що лідер "Океану Ельзи" Святослав Вакарчук міг би очолити пост президента України.

Про це повідомляє НВ.

Лідер громадської організації Центр.UA Олег Рибачук переконаний, що Святослав Вакарчук не уявляє, які виклики на нього чекатимуть на президентському кріслі. Окрім того, змінити чинну систему буде надзвичайно складно.

"Я боюся, що це (обрання Вакарчука президентом, – "24") – ризик великого розчарування з найкращими намірами", – вважає експерт.

Політолог Володимир Фесенко переконаний, що Вакарчуку потрібно демонструвати українському суспільству те, що він принципово відрізняється від усіх політиків, які зараз при владі. А також варто показати виборцям, що його підтримує широка коаліція громадських організацій і партій. Оскільки Вакарчук – символ нового покоління, у такому амплуа він може бути прийнятний для нових людей – помірних опозиціонерів, і антикорупціонерів.

Найбільший ризик – це те, що Вакарчук може виявитися слабким президентом, ще більш слабшим, ніж Ющенко. І тоді все буде залежати від того, хто – прем’єр, – вважає політолог.

Співзасновник громадянської платформи "Нова країна" Андрій Длігач впевнений, що Вакарчук-президент приведе з собою хорошу команду і буде налаштованим на прозахідний курс у зовнішній політиці. Щодо економіки, то експерт очікує на "зважений ліберальний рух" за Вакарчука.

"У нашому суспільстві повинна бути людина, яка буде впроваджувати в першу чергу моральні стандарти. І вміти відбирати людей у команду за професійними і ціннісними критеріями", – додав Длігач.

Нагадаємо, за даними соціологічних опитувань, якби президентські вибори в Україні відбувались найближчим часом, то лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук цілком реально міг би позмагатись за пост президента.

(function() { window.plasrv = "https://pollapi.luxnet.ua"; var _pla = document.createElement(’script’); _pla.type = ‘text/javascript’; _pla.src = ‘https://pollapi.luxnet.ua/javascripts/poll_widget/pollWidget.js?v2?v2?v2?v2’; var s = document.getElementsByTagName(’script’)[0]; s.parentNode.insertBefore(_pla, s); })();Джерело статті: “http://ukropnews.com/news/Obrannya_Vakarchuka_prezidentom_rizik_velikogo_rozcharuvannya_ekspert_65235.html”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

Copyright © 2008-2018. 48 канал Одесса - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top