У лабетах лівацтва: чому підняття рівня мінімальної зарплатні не зарадить

Об этом сообщает sprotiv.in.ua со ссылкой на СМИ.

Лівацтво захопило країну. Ненависть до приватного бізнесу. Всі ці крики про "бариг" від людей, які все життя були на утриманні держави. У підсумку – політики та державні інституції тиснуть на бізнес, аби знайти гроші для утриманців.

Економічного зростання за таких умов не буде. І бідність тільки поглиблюватиметься, хоч би як високо підняли рівень мінімальної зарплатні. Бо поки немає економіки, що працює, ці підняття спричинить лише інфляцію, зростання цін і безробіття.

"Більшість громадян України (63%) вважають, що держава повинна надавати максимум безкоштовних послуг – освіта, медицина, пенсія, навіть якщо доведеться збільшити податки. Незгодні з цим лише 24% респондентів, свідчать дані опитування фонду "Демократичні ініціативи" та КМІС.

І лише меншість опитаних (20%) підтримує протилежну позицію – що потрібно мінімізувати роль держави, зменшуючи податки для людей, які здатні самі платити за освіту, медицину, накопичувати пенсію."

Ольга ЛЕНЬДжерело статті: “http://uainfo.org/blognews/1512410068-u-labetah-livatstva-chomu-pidnyattya-rivnya-minimalnoyi-zarplatni.html”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

Copyright © 2008-2018. 48 канал Одесса - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top