На що витратять вільні залишки луцького бюджету: ТОП-10 статей видатків


Школа № 27, амбулаторія, прибудинкові території, ремонт освітніх закладів та багато іншого: Луцькою міською радою прийнято рішення про розподіл вільних залишків бюджетних коштів за 2017 рік.

На що ж витратять кошти написав радник Луцького міського голови, депутат міськради Ігор Поліщук на своїй сторінці у Фейсбуці.

ЧИТАТИ ЩЕ: ШКОЛА № 27, СМІТТЄСОРТУВАЛЬНА ЛІНІЯ ТА РЕМОНТИ: УХВАЛИЛИ ЗМІНИ ДО БЮДЖЕТУ ЛУЦЬКА

10 основних та найважливіших статей видатків:

1. 10 млн.₴ на 27 школу. Принципова позиція голови Волинської обласної ради Ігоря Палиці, який ініціював виділення 8 млн.₴ та за кошти Фонду "Тільки разом" побудує шкільний міні-стадіон дозволить запустити школу вже в цьому році.

2. 2 млн.₴ дофінансування амбулаторії на вул. Корольова в м-ні Вересневе. Плануємо здати амбулаторію в червні цього року.

3. 2, 86 млн.₴ на заміну ліфтів в Луцькій міській клінічній лікарні, на жаль, ліфти не працюють вже багато років.

4. 2, 61 млн.₴ на придбання техніки на полігон ТПВ в с. Брище та техніку на сортувальну лінію на вул. Героїв Крут. Проблема сміття не терпить відкладання на завтра.

5. 0, 94 млн.₴ на капремонт кабінету ангіографії в Луцькій міській клінічній лікарні.

6. 5 млн.₴ на дофінансування капремонту доріг та прибудинкових територій.

7. 0,5 млн.₴ — виготовлення ПКД на очистку р. Стир, очистка річки та виготовлення двох пристаней.

8. 0,65 млн.₴ — облаштування скверу на місці квіткового ринку по пр. Волі.

9. 8, 246 млн.₴ — ремонт та покращення матеріально-технічної бази освітніх закладів.

10. 0, 435 млн.₴ — виготовлення ПКД на реконструкцію парку ім. 900-річчя Луцька.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/na-shcho-vytratiat-vilni-zalyshky-lutskoho-biudzhetu-top-10-statey-vydatkiv/” Об этом сообщает weekjournal.in.ua со ссылкой на СМИ.

Поделитесь, и будет Вам счастье!

Copyright © 2008-2019. 48 канал Одесса - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top