Парубій: Україна може створити ще одну міжнародну військову бригаду з Молдовою та Грузією

Парубій: Україна може створити ще одну міжнародну військову бригаду з Молдовою та Грузією

Андрій Парубій Об этом сообщает tvrain.in.ua со ссылкой на СМИ.


КИШИНІВ — КИЇВ. 2 березня. УНН. У відносинах з Молдовою, Україною та Грузією буде використаний досвід створення військового альянсу за зразком україно-польсько-литовської бригади. Про це в коментарі кореспонденту УНН розповів спікер Верховної Ради України Андрій Парубій в Кишиневі під час міжпарламентської конференції.

"Це хороша ідея, ми ще не проговорювали її, але я думаю, що ми такий досвід можемо використовувати і в нашому тристоронньому співробітництві за зразком україно-польсько-литовської бригади", — сказав А.Парубій, відповідаючи на запитання УНН про військове співробітництво.

Він уточнив, що перше засідання Міжпарламентської асамблеї трьох країн відбудеться в Києві і там будуть підніматися конкретні питання співпраці, в тому числі і військової.

Як повідомляв УНН, Україна, Молдова і Грузія створили Міжпарламентську асамблею і підписали резолюцію про вироблення спільних стратегій щодо протистояння зовнішнім загрозам.

Нагадаємо, перша міжпарламентська конференція “Республіка Молдова, Грузія і Україна: Східне партнерство і сучасні виклики безпеки” проводиться з ініціативи глав парламентів цих країн у партнерстві з Атлантичною Радою.

У форумі беруть участь представники Європарламенту, Конгресу США, НАТО, Євразійського Центру Атлантичної Ради, а також міжнародні експерти і політологи.


Джерело статті: “http://www.unn.com.ua/uk/exclusive/1718096-parubiy-ukrayina-mozhe-stvoriti-sche-odnu-mizhnarodnu-viyskovu-brigadu-spilno-z-moldovoyu-ta-gruziyeyu”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

Copyright © 2008-2019. 48 канал Одесса - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top