Без оцінок і домашніх завдань: в чому полягає реформа початкової освіти

Без оцінок і домашніх завдань: в чому полягає реформа початкової освіти Об этом сообщает uaenergy.in.ua со ссылкой на СМИ.

Однокласники – не конкуренти, а команда. В деяких українських школах вже півроку як випробовують новий стандарт початкової освіти, який запрацює з нового навчального року. Передбачає він не зазубрювання, а вміння користуватися знаннями на практиці.

Щоб повністю змінити систему освіти, треба більше 10 років. Досвід освітяни перейняли у 7 країн, зокрема у Фінляндії, Сінгапуру, Ірландії, Шотландії, Франції, Канади та Польщі. І вже почали готувати вчителів, які наступного року візьмуть перший клас. Щоправда, дехто проти новацій.

Супротив з боку тих людей, які є прихильниками старих програм, які відбирали дітей на свої програми, які продавали підручники батькам, – розповіла радниця міністра освіти і науки Оксана Макаренко.

Тепер ж державні школи так не зможуть, запевняють у міністерстві. Зокрема заборонять і іспити для вступу у перший клас. А школи хочуть зобов’язати першочергово брати на навчання дітей, які живуть поруч.

Більше – дивіться в сюжеті.Джерело статті: “http://ukropnews.com/news/Bez_otsinok_i_domashnih_zavdan_v_chomu_polyagae_reforma_pochatkovoi_osviti_131205.html”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

Copyright © 2008-2019. 48 канал Одесса - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top