Китай не постачатиме матеріали для ядерної зброї у КНДР

Китай через півроку після прийняття резолюції ООН вирішив долучитися до країн, які не постачають ядерну зброю Піденній Кореї Об этом сообщает vestniki.in.ua со ссылкой на СМИ.


Китай заборонив постачати в Північну Корею товари і технології, які можуть використовуватися для виробництва зброї масового ураження. Про це повідомляє агентство Reuters.


До списку заборонених входять 32 товари, включаючи прискорювачі і центрифуги.


Таке рішення Пекін прийняв відповідно до резолюції ООН, яка була прийнята у вересні 2017 року у зв’язку з ядерними і ракетними випробуваннями КНДР. Санкції були покликані скоротити поставки нафти в країну на 85%. 30 березня Радбез ООН розширив список санкцій щодо КНДР.


Нагадаємо, 12 вересня повідомлялося, що Рада безпеки ООН одноголосно прийняла резолюцію про введення нових санкцій проти КНДР.


Згідно з новою резолюцією, вводяться обмеження на поставки в КНДР нафтопродуктів. Встановлюється ліміт на поставки сирої нафти — обсяги не повинні перевищувати показники за минулі 12 місяців.


Крім того, КНДР не зможе купувати конденсати і газоконденсатні рідини і не зможе продавати текстильну продукцію.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/world/observe/kitay-ne-postachatime-materiali-dlya-yadernoji-zbroji-u-kndr-488087.html”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

Copyright © 2008-2019. 48 канал Одесса - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top