Турчинову у 2014 році дзвонили світові лідери і просили не провокувати Путіна, - Аваков


Лідери країн у 2014 році закликали тодішнього в.о. президента України Олександра Турчинова не провокувати Росію на подальшу агресію

Про це під час 11-го Київського безпекового форуму заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, повідомляє Еспресо.TV. Об этом сообщает chas.in.ua со ссылкой на СМИ.

Він зауважив, що Україна зараз не має змоги тішити себе ілюзіями. Зокрема, Аваков нагадав про Будапештський меморандум, відповідно до якого світові лідери гарантували Україні безпеку за відмову від ядерної зброї.

"Після цього я був свідком, як лідери великих країн дзвонили до кабінету Турчинова і Яценюка у 2014 році, і казали: не провокуйте Путіна, давайте спокійніше", — наголосив він.

За словами Авакова, це "спокійніше" обійшлося країні дуже дорого, все закінчилося окупацією Криму та частини Донецької і Луганської областей.

  • Зазначимо, під час форуму посол і постійний представник США в НАТО Кей Бейлі Хатчісон запевнила у підтримці Вашингтоном членства України в Північноатлантичному Альянсі.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2018/04/13/turchynovu_u_2014_roci_dzvonyly_svitovi_lidery_i_prosyly_ne_provokuvaty_putina_avakov”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

Copyright © 2008-2019. 48 канал Одесса - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top