Юні рожищани здобули перемоги на фестивалях народного мистецтва


Початок травня ознаменувався для вихованців Рожищенського будинку дитячої творчості як новими конкурсами, так і новими перемогами. Днями у мальовничому Мукачеві на Закарпатті відбувся ХІ Міжнародний дитячо-юнацький фестиваль народного мистецтва «Смарагдові витоки».

Спрямування та залучення молодого покоління до збереження та розвитку кращих зразків народного мистецтва, залучення до скарбниці національної спадщини засобами пісні, танцю, музики, живопису, декоративно-ужиткового мистецтва, фотографії, художніх ремесел – це основний лейтмотив проведення цього вже традиційного мистецького заходу.

Цьогоріч на фестиваль завітало близько 500 учасників з різних куточків України. Представили на огляд вибагливої публіки та журі власні вироби і юні рожищани, які вже не вперше беруть участь у цьому фестивалі. І їх роботи були гідно оцінені. Про це свідчать нагороди та дипломи. Зокрема, дипломами за почесне друге місце нагороджені Вікторія Шевчук (зразкова студія декоративного мистецтва «Мурчикова майстерня», керівник Світлана Мура; Маргарита Качор, вихованка зразкової студії ДПОМ «Художній дивосвіт» (керівник Оксана Шатунова) та Тетяна Ткачук (зразкова студія декоративно-ужиткового мистецтва «Чарівниця», керівник Людмила Тивонюк).

В номінації «Образотворче мистецтво» третю премію виборола вихованка Оксани Шатунової Юлія Сурмач.
В ці ж дні у місті Львові проходив Міжнародний фестиваль-конкурс культури та мистецтв «Зірковий грамофон талантів». В танцювальному жанрі («Танці народів світу») свій хист та талант демонстрували вихованці середньої групи зразкового ансамблю танцю «Росинка» під керівництвом Алли Ковальчук.

Граційністю, витонченістю та злагодженістю рухів, емоційністю рожищани вразили і поважне та досвідчене журі, і глядачів. Як результат – перше місце та бурхливі оплески. Також грамотою за вагомий внесок у розвиток культури та творчості підростаючого покоління була нагороджена Алла Ковальчук, керівник колективу «Росинка», досвідчений педагог та організатор.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/yuni-rozhyshchany-zdobuly-peremohy-na-festyvaliakh-narodnoho-mystetstva/” Об этом сообщает kalmius-info.in.ua со ссылкой на СМИ.

Поделитесь, и будет Вам счастье!

Copyright © 2008-2019. 48 канал Одесса - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top