Посол ЄС зробив заяву щодо боротьби України з корупцією

Посол ЄС зробив заяву щодо боротьби України з корупцією

КИЇВ. 11 травня. УНН. У Європейському Союзі відзначають прогрес в процесі реформ України, проте в сфері верховенства права і боротьби з корупцією все ще зроблено недостатньо. Про це у п’ятницю під час круглого столу наголосив посол ЄС в Україні Хьюг Мінгареллі, передає корреспондент УНН. Об этом сообщает imports.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Ми знаємо, багато чого було зроблено, проте багато чого ще належить зробити в зв’язку з верховенством права. У цій сфері ми наразі обговорюємо з українськими чиновниками впровадження якнайшвидше Антикорупційного суду, який ми узгодили з Радою Європи, рекомендаціями Венеційської комісії. Дуже важливо впровадити необхідні реформи в сфері верховенства права та боротьби з корупцією, тому що в Україні наразі економічне зростання зберігається на рівні 2,5%", — заявив посол ЄС.

З його слів, такого рівня недостатньо для створення нових робочих місць, яких потребує українська молодь.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Генпрокурор розповів про розбіжності з МВФ щодо Антикорупційного суду

"Якщо ви хочете створити необхідну кількість робочих місць, необхідно досягти економічного зростання на рівні близько 5-6%. Для цього вам необхідно залучати іноземних інвесторів", — сказав він.

За словами Мінгареллі, для того, щоб залучити іноземних інвесторів, необхідно, щоб останні вірили, що в країні поважають верховенство права, а для цього необхідно досягти успіху в боротьбі з корупцією.

"Для цього ми дуже наполегливо рекомендуємо у діалозі з представниками цієї країни робити більше в сфері боротьбі з корупцією і верховенства права", — наголосив посол.

Нагадаємо, у НАТО заявили, що Україна має боротись з корупцією наполегливіше.


Джерело статті: “http://www.unn.com.ua/uk/news/1730081-posol-yes-zrobiv-zayavu-schodo-borotbi-ukrayini-z-koruptsiyeyu”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

Copyright © 2008-2019. 48 канал Одесса - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top