Такого ви ще не пробували: в світі набирають популярність круасани з суші


Щоразу нові тренди захоплюють світову гастрономію. Цього разу незвичною новинкою стали круасани, в яких замість традиційної начинки з шоколаду чи інших солодощів розміщують суші морепродуктів. Об этом сообщает arsvest.in.ua со ссылкой на СМИ.

Якщо ви мали змогу спробувати круасани з червоною рибою та іншим смачними додатками, то круасани з начинкою з суші повинні вам сподобатись. Таке блюдо отримало незвичну назву "крусуші" і користується шаленою популярністю в Каліфорнії, де його називають "каліфорнійський круасан".

Вперше зробити такі круасани спробував створити шеф-кухар Холмс в американській пекарні Mr. Holmes Bakehouse. Тоді ж він і поєднав французьку випічку з ролами з копченого лосося, васабі, маринованого імбиру і водоростей норі. Круасани посипав насінням кунжуту, а для подачі додав трішки соєвого соусу, без якого важко уявити японське блюдо. Ціна такого круасану вартувала 5 доларів.


"Крусуші"

Сьогодні ж незвична новинка продається в пекарнях Mr. Holmes Bakehouse в Сан-Франциско, Лос-Анджелесі і Сеулі. Одні гастротуристи вважають, що такий делікатес є справжнім шедевром, інші ж – засуджують таке поєднання продуктів.


"Крусуші"


Джерело статті: “http://24tv.ua/takogo_vi_shhe_ne_probuvali_v_sviti_nabirayut_populyarnist_kruasani_z_sushi_n977623”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

Copyright © 2008-2019. 48 канал Одесса - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top