Заступники міністрів пояснили прикарпатцям, навіщо Україна погодилась на "формулу Штайнмайєра". ФОТО

Заступники міністрів пояснили прикарпатцям, навіщо Україна погодилась на "формулу Штайнмайєра". ФОТО
Сьогодні, 7 жовтня, в Івано-Франківську в рамках програми «Діалоги про Україну» відбулася зустріч із представниками уряду, присвячена мирному врегулюванню на Донбасі.

Ця програма створена командою президента Володимира Зеленського. Посадовці Офісу Президента, урядовці, народні депутати України проводитимуть зустрічі у регіонах країни, під час яких обговорюватимуть із представниками місцевого самоврядування та громадськістю ключові питання розвитку держави, пише "Галицький кореспондент". Об этом сообщает ura-daily.in.ua со ссылкой на СМИ.

Першою темою стало мирне врегулювання на Сході України.

"Через незрозумілі політичні амбіції Путіна сьогодні гинуть молоді українці. Запевняю вас – про капітуляцію мова не йде, ми прагнемо перемоги. Але у нас гібридна війна, і саме така перемога нам потрібна. 3/4 боротьби йде на інформаційному полі, поки хлопці тримають фронт", – розповів Денис Шмигаль, голова Івано-Франківської ОДА.

Шмигаль також порівняв Зеленського із шахістом, що грає проти Путіна в гру, ставки в якій – людські життя.

"Не всі ходи треба розкривати. Закликаю всіх довіряти обраному вами президенту і дати йому можливість втілити свою "багатоходівку", – додав Шмигаль.

Стратегію влади щодо досягнення миру та захисту суверенітету представили політичний директор Міністерства закордонних справ України Олексій Макеєв, перший заступник міністра у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Антон Колумбет та заступник міністра оборони України Аліна Фролова.

"Розведення військ було передбачено ще Мінськими домовленостями. Зараз ми намагаємося перезапустити цей процес. Це робиться для збільшення відстані між нами і противником, задля зменшення кількості обстрілів і втрат життів. Обидві сторони мають відступити на 1 кілометр, забрати техніку і укріплення. Далі приступають до розмінування тощо. Але це можливо лише на сьомий день після повного припинення обстрілів", – сказала Ірина Фролова, заступниця міністра оборони України.

Представники уряду пояснили, які кроки для припинення війни будуть здійснені найближчим часом, за які «червоні лінії» влада не заступатиме та навіщо Україна погодилася на "формулу Штайнмаєра".

Нагадаємо, що 1 жовтня, президент Володимир Зеленський заявив, що Україна на лист спецпредставника від ОБСЄ Мартіна Сайдіка відповіла, що погоджує текст так званої "формули Штайнмаєра".

Вже згодом, 2 жовтня, у Франківську створили штаб національного спротиву капітуляції України. Крім того, атовці прийшли під ОДА – виступали проти "формули Штайнмаєра".

3 жовтня під час позачергової сесії обласної ради обурені атовці і депутати вимагали зупинити капітуляцію України.

Варто зазначити, що й коломийські депутати висловилися проти. 4 жовтня під час засідання вони переконували, що “новообрана влада семимильними кроками повертає нас у 2013 рік, розвертаючи вектор руху України у бік «руського міра»”. Не залишилися остронь й депутати Калуської міськради. Посадовці також звернулися до президента з роз’ясненнями. Кажуть, що відсутня інформація з української сторони стосовно підписання «формули Штайнмаєра».

6 жовтня, в Івано-Франківську біля "Білого будинку" знову відбулося віче: "Зупинимо капітуляцію".

Тим часом по всій Україні та за кордоном влаштували віче "Ні капітуляції".

Довідково:

Формула Штайнмаєра – тимчасовий закон про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей, відомий також у суспільстві як “закон про особливий статус Донбасу”, починає діяти на постійній основі за умови, коли там відбудуться місцеві вибори, проведені згідно з Конституцією України та законодавством України, а також після публікації звіту ОБСЄ, що вибори відбулися за стандартами ОБСЄ та міжнародними стандартами демократичних виборів.

Читайте також: В Івано-Франківську пограбували 33-річну жінку: Винесли 206 тисяч гривень і золото


Джерело статті: “http://frankivchany.if.ua/62388-zastupnyky-ministriv-poiasnyly-prykarpattsiam-navishcho-ukraina-pohodylas-na-formulu-shtainmaiiera-foto”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

Copyright © 2008-2020. 48 канал Одесса - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top