Пулєв потрапив у расистський скандал після свого жарту про засмагу Джошуа

Ентоні Джошуа і Кубрат Пулєв
Фото: boxing247.com
Ентоні Джошуа і Кубрат Пулєв

Претендент на звання чемпіона світу в суперважкій вазі за версією IBF Кубрат Пулєв (28-1, 14 КО) з необережності потрапив у расистський скандал.

Об этом сообщает Алексей Пивоваров


Під час пресконференції болгарський боєць вирішив пожартувати щодо відтінку шкіри свого майбутнього суперника, чемпіона світу за версіямі WBA, WBO, IBF и IBO Ентоні Джошуа (23-1, 21 КО).


"У нього, поза сумнівом, дуже потужний удар. Які його інші сильні сторони? Його загар краще мого", — цитує Пулєва Boxing247.


Цей дивний, несподіваний і недоречний коментар багатьма сприйняли, як расистський. Зокрема, це зробив і наступний суперник Олександра Усика, британець Дерек Чісора.


Джошуа поки не прокоментував інцидент.


Відзначимо, Пулєв має специфічне почуття гумору. Нагадаємо, не так давно болгарський боксер потрапив у велику неприємність через те, що під час інтерв’ю схопив і поцілував знайому жінку-репортера без її згоди. Його поведінка була названо сексуальним домаганням. Незважаючи на те, що незабаром Пулєв вибачився, він був дискваліфікований і деякий час не міг проводити поєдинки.


Судячи з усього, Кубрату доведеться ще раз приносити вибачення.


Додамо, бій Джошуа — Пулєв відбудеться 12-го грудня в Лондоні.


Джерело статті: “https://lb.ua/sport/2020/10/16/468266_puliev_potrapiv_rasistskiy_skandal.html”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

Copyright © 2008-2020. 48 канал Одесса - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top