«За Росії у Криму закривають авіа підприємство, яке працювало 75 років» | Крим.Реалії

Приниження кримської авіації. За Росії у Криму закривають авіапідприємство, яке працювало 75 років. Про це у листі до Крим.Реалії розповіла кримчанка – колишня співробітниця підприємства «Універсал-Авіа». До 2014 року це українське державне підприємство цивільної авіації по всьому світу співпрацювало з миротворчою місією ООН, гасило пожежі, будувало бурові установки та перевозило небезпечні вантажі. Базувалось воно в аеропорту «Заводське», який розташований фактично в центрі Сімферополя.

Об этом сообщает Политика

Після анексії влада, призначена Кремлем, так би мовити, націоналізувала успішну українську авіакомпанію і привласнила приблизно сотню літаків та гелікоптерів, що належали до авіапарку. Відтоді підприємство навмисно доводять до банкрутства, щоб потім землі аеродрому віддати під забудову – кажуть учасники ініціативної групи зі збереження аеропорту Заводське та «Універсал-Авіа». І безпосередньо звинувачують очільників підконтрольної Росії кримської влади – Аксенова та Константинова. З проханням зберегти аеропорт та підприємство кримчани звертались до місцевої влади, навіть записали звернення до президента Росії Володимира Путіна – однак, до сьогодні офіційної реакції так і не почули.

Всі випуски телепроєкту «Крим.Реалії» ???? http://bit.ly/KrymRealii

Підписатись на наші канали

Радіо Свобода Україна: http://bit.ly/radiosvoboda-ukraine

Програми та трансляції: http://bit.ly/radiosvoboda-youtube

Ми у соцмережах

http://facebook.com/RadioSvoboda.Org

http://twitter.com/radiosvoboda

https://instagram.com/radio.svoboda

https://telegram.me/svoboda_radio

http://vk.com/radiosvobodaua

http://ok.ru/group/52030404493473

App Store https://goo.gl/6pPb4r

Google Play https://goo.gl/5QELhC

#КримРеалії #Крим #РадіоСвобода


Джерело статті: “https://ukr-today.com/criminal/454302-za-rosyi-u-krimu-zakrivajut-ava-pdpriyemstvo-jake-pracjuvalo-75-rokv-krimrealyi.html”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

Copyright © 2008-2020. 48 канал Одесса - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top