Новий дитячий садочок на вул. Медової Печери запрацює вже у лютому

На вул. Медової Печери,13 на початку 2021 року відкриють новий дитячий садочок. 27 жовтня, міський голова Львова Андрій Садовий перевірив хід виконання робіт.

Об этом сообщает Компромат РУ

Ремонтники проклали всі мережі, утеплили фасад та дах, виконали зовнішнє оздоблення і обгородили територію. Об’єкт готовий на 75%.

«Залишилися роботи – це облаштування підлог, укладання плитки і влаштування дверей. І стелі. Складність була в тому, що практично центральну частину дитячого садочка ми демонтовували. Роботи були дуже складні і небезпечні. Ми заливали нові фундаменти, металеві каркаси встановлювали і добудовували практично центральну частину садочку», – розповів директор ремонтної компанії Роман Суховолець.

Приміщення на вул. Медової Печери не використовували близько двадцяти років. Аби облаштувати тут дитячий садок із бюджету міста виділили 37 млн₴ Відкрити його планують вже на початку наступного року.

«За радянської доби тут був садочок. Потім, до 2000 року, була школа. Далі це приміщення пустувало, бо не було грошей. А зараз ми зробили реконструкцію, добудували, зробили прекрасні простори всередині. Фактично ця інвестиція дає плюс 200, навіть 210, вільних місць у садочку з лютого», – сказав Андрій Садовий.

У цьому дошкільному закладі буде сім груп. Тим часом для запису у дитсадки міста батьків просять реєструвати дитину там, де вона насправді живе.

«Нам дуже складно інколи зорієнтуватися щодо кількості дітей, яка проживає на тій чи іншій території міста. Тому велике прохання до батьків реєструвати дітей. Тоді в нас буде чітка інформація, скільки дітей потребують дошкільної освіти», – зазначила керівниця управління освіти ЛМР Зоряна Довганик.

На території цього дитсадка для вихованців облаштують павільйони та ігровий майданчик. А ще – висадять дерева, кущі, квіти та траву.Джерело статті: “https://zaxid.net/noviy_dityachiy_sadochok_na_vul_medovoyi_pecheri_zapratsyuye_vzhe_u_lyutomu_n1509687”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

Copyright © 2008-2020. 48 канал Одесса - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top