Вакцини від грипу, які закупила держава, віддадуть на імунізацію медиків

Перша партія вакцини від грипу, яка зараз їде в Україну, призначена для щеплення медиків, які працюють у коронавірусних відділеннях.

Об этом сообщает Russiangate


Вакцину закупило Міністерство охорони здоров’я за бюджетні кошти.
Про це заявив міністр Максим Степанов на брифінгу у середу 28 жовтня.


В 2019 році від грипу вакцинувалися 238 тисяч українців. Цього року за прогнозами міністерства має вистачити 650 тисяч доз вакцин, яку світові виробники поставлять в Україну.Найкраща профілактика грипу — це щорічна вакцинація. Фото: AndrewLozovyi Depositphotos

"Виробники обіцяють, що протягом жовтня-листопада усі дози вакцин від грипу вже будуть в Україні.


Однак це суто комерційний ринок, а міністерство лише домовляється про збільшення кількості доз, які щороку постачаються в наші аптеки", пояснює Максим Степанов.


"Це близько 500 тисяч доз вакцини "Ваксігрип тетра" (виробник Санові Пастер, Франція), це Джисі Флю (виробник південнокорейська "Грін Кросс Корпорейшн"), а також нідерландська вакцина "Інфлувак" (виробник "Абботт Біолоджікалз", Нідерланди)", пояснив міністр.


Трьохвалентна вакцина призначена для вироблення імунітету від трьох штамів грипу, які циркулюватимуть у Північній півкулі цього епідсезону, чотирьохвалентна — від чотирьох.


Нагадаємо, що грип — це високозаразне вірусне захворювання з можливістю тяжких ускладнень та ризиком смерті.


Минулого епідсезону від ускладнень грипу в Україні померла 71 людина, на грип та ГРВІ перехворіли 4,9 млн людей (12,9% населення), 63% з яких — діти віком до 17 років.


Найкраща профілактика грипу — це щорічна вакцинація.


Вас також може зацікавити:

Учені припускають мутацію коронавірусу, яка робить його більш заразним

Втрата нюху та смаку: чому цей симптом став №1 при COVID-19 та що з цим робити?

Як відрізнити COVID-19 від інших схожих хвороб

Що робити, якщо з’явилися симптоми COVID-19. Алгоритм дій від НСЗУМи хочемо тримати з вами зв’язок. Будемо раді бачитися і спілкуватися з вами на наших сторінках у Facebook та у Twitter.


А якщо хочете бути в курсі лише новин та важливої інформації про здоров’я, підписуйтесь на нашу Facebook-групу про здоров’я та здоровий спосіб життя.


Джерело статті: “http://life.pravda.com.ua/society/2020/10/28/242811/”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

Copyright © 2008-2020. 48 канал Одесса - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top