Одіозний соратник Кучми Литвин йде в ректори КНУ ім. Шевченка

Одіозний соратник Кучми Литвин йде в ректори КНУ ім. Шевченка

Колишній голова Верховної Ради Володимир Литвин, який, за словами засудженого екс-генерала МВС Олексія Пукача, причетний до вбивства журналіста Георгія Гонгадзе, балотується в ректори Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Об этом сообщает Дедал

Список кандидатів на посаду ректора КНУ опубліковано в групі "Новини вищої освіти" у соцмережі Facebook, повідомляє УНІАН.

На цей час Литвин є головою наглядової ради університету.

Варто відзначити, що екс-нардепа не раз звинувачували в плагіаті. Наприклад, публікація 2002 році в газеті "Факти і коментарі» від 19.01.2002 під назвою «Громадянське суспільство: міфи і реальність» виявилася перекладом статті Томаса Карозерса «Подумаємо ще раз: громадянське суспільство» в журналі Foreign Policy. А у 2008 році в плагіаті статті Сергія Капіци Литвина звинуватив політолог Володимир Корнілов.

Повний список кандидатів у ректори КНУ виглядає наступним чином:

 • Болтівець Сергій
 • Хромець Віталій
 • Вижва Сергій
 • Копиленко Олександр
 • Куцевич Максим
 • Конверський Анатолій
 • Литвин Володимир
 • Захарченко Петро
 • Чудовська Ірина
 • 1Вітренко Андрій
 • 1Бугров Володимир

Нагадаємо, з 28 жовтня 2008 року ректором університету став Леонід Губерський. 20 жовтня 2015 року Губерський був переобраний на посаду ректора КНУ.

Вбивство Гонгадзе і Володимир Литвин: хроніка

Засновник інтернет-видання "Українська правда" Георгій Гонгадзе зник 16 вересня 2000 року. У листопаді того ж року в лісі під Таращею Київської області виявили тіло без голови, яке, за висновком експертів, могло належати журналісту. Останки черепа, які за заявою Генпрокуратури належать Гонгадзе, були знайдені у 2009 році в Київській області.

У січні 2013 року до довічного ув’язнення за вбивство журналіста був засуджений колишній начальник департаменту зовнішнього спостереження МВС, генерал Олексій Пукач.

11 вересня 2020 року адвокат Тетяна Костіна заявила, що з матеріалів кримінального провадження щодо вбивства журналіста Георгія Гонгадзе зникли слова Пукача про те, що до цієї справи причетні екс-президент України Леонід Кучма та екс-голова Верховної Ради Володимир Литвин.

Замовники вбивства досі не встановлені.

"Вечірні Вісті"


Джерело статті: “http://gazetavv.com/news/ukraine/1603862965-odiozniy-soratnik-kuchmi-litvin-yde-v-rektori-knu-im-shevchenka.html”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

Copyright © 2008-2020. 48 канал Одесса - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top