"Сядуть усі". Суркіс заявив про спробу вкрасти голоси ОПЗЖ у Києві

Григорій Суркіс заявив, що фальсифікатори виборів сядуть

В "Опозиційній платформі – За життя" пригрозили організаторам фальсифікацій на виборах до Київської міської ради тюремними строками. У коментарі виданню "ГОРДОН" нардеп від цієї політсили Григорій Суркіс заявив: "Сядуть усі!"

Об этом сообщает FLB

28 жовтня в київському штабі "Опозиційної платформи – За життя" повідомили про масову фальсифікацію результатів голосування на місцевих виборах на дільницях столиці. У Дарницькому районі дільнична виборча комісія внесла зміни в підсумкові протоколи, і голоси, віддані за ОПЗЖ, виявилися приписаними "Перемозі Пальчевського", заявили в ОПЗЖ.

Під час опрацювання уточнених примірників протоколів виявили розбіжність між даними про результати голосування за партійними виборчими списками, повідомив голова Дарницької територіальної виборчої комісії Володимир Селезньов. Сфальсифіковано щонайменше два протоколи, у яких забирають голоси в ОПЗЖ і передають іншій політичній силі, заявив кандидат у мери Києва від "Опозиційної платформи – За життя" Олександр Попов, який приїхав до тервиборчкому.

25 жовтня по всій території України, окрім анексованого Криму й окупованих районів Донецької та Луганської областей, відбулися місцеві вибори. Громадяни України обирали міських, сільських і селищних голів, а також депутатів обласних, районних, міських, сільських і селищних рад. Вибори вперше провели згідно з новим Виборчим кодексом – за пропорційною системою з відкритими списками.

За інформацією Центрвиборчкому України, явка становила 36,88%.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/sjadut-vsi-surkis-zajaviv-pro-sprobu-vkrasti-golosi-otzzh-v-kijevi-1525038.html”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

Copyright © 2008-2020. 48 канал Одесса - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top