13 конфіскованих на митниці пітонів передадуть у зоопарк на Львівщині

Для 13 пітонів, які були конфісковані за рішенням суду, безоплатно передадуть у зоопарк Limpopo, що у Мединичах на Львівщині. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Міністерства юстиції України.

Об этом сообщает Компромат России  • 470х200і22042020а

Змій минулого року намагався незаконно перевести із Польщі мешканець Чернівецької області. У багажному відділені митники побачили холодильник, в якому у коробці в шести мішках знаходились плазуни. Враховуючи спосіб перевезення, деякі пітони перебували у критичному стані. Їх було вилучено і конфісковано за рішенням суду.

За рішенням комісії, 13 конфіскованих пітонів було безоплатно передано зоопарку Limpopo в Львівській області, де вони до цього перебували на тимчасовому утриманні.Реклама партнерів

«Раніше, за сприяння Міністерства юстиції, були знайдені домівки для левів та ведмедів конфіскованих у власника з приватного покровського, так званого, «зоопарку смерті». Тепер, виконуючи взяті на себе зобов’язання знайшли комфортну домівку для пітонів», – наголосив генеральний директор Державного підприємства «СЕТАМ» Олександр Мамро.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.


Джерело статті: “https://portal.lviv.ua/news/2020/10/28/13-konfiskovanykh-na-mytnytsi-pitoniv-peredadut-u-zoopark-na-lvivshchyni”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

Copyright © 2008-2020. 48 канал Одесса - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top