Трамп «прогулює» віртуальне засідання G20, граючи в гольф

Дональд Трамп прибув на своє поле для гольфу в Вірджинії — Трамп «прогулює» віртуальне засідання G20, граючи в гольф
Дональд Трамп прибув на своє поле для гольфу в Вірджинії
Фото: АР


Під час засідання виступлять лідери Німеччини, Франції, Південної Кореї і Аргентини

Об этом сообщает THE Люди


Президент США Дональд Трамп пропускає віртуальне засідання G20, присвячене готовності до пандемії. Президент грає в гольф в Національному гольф-клубі Trump в Стерлінгу, штат Вірджинія.

Про це повідомляє CNN.

Віртуальне засідання має відбутися як раз в той час, коли президент зайнятий грою.

«Не схоже, що президент Трамп візьме участь в паралельному заході віртуального саміту G20, присвяченій забезпеченню готовності до пандемії», – повідомляють в CNN.

На заході виступлять лідери Німеччини, Франції, Південної Кореї і Аргентини.

У повідомленні Саудівської Аравії йдеться, що мета заходу – «сприяти міжнародному співробітництву і знайти рішення, які захищають життя і засоби для існування людей».

Трамп в цей час прибув на своє поле для гольфу в Вірджинії і не значиться в списку виступаючих на заході.

Раніше повідомлялося, що Трамп братиме участь в саміті G20.Джерело статті: “https://glavcom.ua/world/observe/tramp-progulyuje-virtualne-zasidannya-g20-grayuchi-v-golf-719626.html”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

Copyright © 2008-2020. 48 канал Одесса - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top