Роман Клічук презентував відео про майбутнє Чернівців, зняте в Івано-Франківську


Вчора кандидат на посаду мера Роман Клічук, на своїй фейсбук-сторінці, оприлюднив відео, в якому йшлося про те, який вигляд матимуть Чернівці 2025 року. Проте користувачі мереж помітили, що значна частина відео знята не в Чернівцях.

Об этом сообщает Устав

Роман Клічук презентував відео про майбутнє Чернівців, зняте в Івано-Франківську

Ми переглянули відео і виявилось, що більшість кадрів майбутніх Чернівців зняті в Івано-Франківську. Зокрема частина відео знята на набережній міського озера Івано-Франківська, а також на вулиці Гетьмана Мазепи.

Також у мережі користувачі вказали на невідповідність цифр щодо капітального ремонту доріг. Зокрема, у відео йдеться про те, що у Чернівцях відремонтують усі дороги, і для цього створять щорічний дорожній фонд у сумі 200 мільйонів гривень. Однак, для прикладу дорожній фонд Чернівців у 2020 році, з усіх джерел фінансування, становив 274 мільйони, а на 2021 рік запланований у розмірі 250 мільйонів гривень.Лише капітальний ремонт однієї вулиці Хотинської, довжина якої 5 кілометрів, вартуватиме місту понад 200 мільйонів гривень. Більше того, аби капітально відремонтувати більшість доріг міста на сьогодні вже потрібно 1,5 мільярди гривень. Тобто, якщо дорожній фонд міста буде становити 200 млн₴, як про це у своєму відео каже Роман Клічук, то щоб відремонтувати лише основні дороги в Чернівцях, знадобиться 8 років. Навряд чи саме цього чекають чернівчани від людини, яка претендує на крісло мера.

Велике питання: чи орієнтується Роман Клічук та його команда у чернівецьких реаліях, проблемах комунального господарства? Чи лише створюють у соцмережах та «продають» виборцям гарну картинку віртуальної реальності, яка не має нічого спільного з реальними справами?


Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/chernivtsi/roman-klichuk-prezentuvav-video-pro-maybutne-chernivciv-znyate-v-ivano-frankivsku-398692”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

Copyright © 2008-2020. 48 канал Одесса - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top